Wysoko wydajne falowniki fotowoltaiczne

Specjalista w zakresie elektroniki mocy REFUsol produkuje w Niemczech od 50 lat wysoko jakościowe przekształtniki. Na bazie tego wieloletniego doświadczenia już w 1997 r. zaprojektowano pierwszy sieciowy falownik fotowoltaiczny. Dzisiaj REFUsol to wiodący technologicznie producent falowników fotowoltaicznych, należący do 3 wiodących producentów w Europie i do 5 wiodących producentów na świecie. REFUsol jest obecny na całym świecie: ma pracowników w Niemczech i w Europie, spółki zależne w USA, Indiach, Chinach, Korei Płd. i Japonii, a także wielu krajowych partnerów handlowych i serwisowych. Naszym celem jest wspieranie naszych klientów na wszystkich ważnych rynkach energii słonecznej na świecie naszą wiedzą i naszymi produktami.

Niezawodna pomoc na całym świecie

Wysokowydajne falowniki REFUsol wymagają tylko niewielkiej konserwacji. Ponadto nasz zespół serwisowy wspiera użytkowników na całym świecie w przypadku pytań dotyczących naszych produktów. Pomagamy na miejscu i bezpośrednio u klienta.

Po zgłoszeniu usterki w dzień roboczy, w ciągu 24 godzin z naszego magazynu wyjeżdża zamiennik falownika stringowego. Falowniki centralne są serwisowane w ciągu 48 godzin przez naszego technika serwisowego na miejscu. Ponadto w przypadku wszystkich falowników centralnych REFUsol oferujemy odpowiednie umowy serwisowe i konserwacyjne.

Różnorodny asortyment produktów

Ze szczytowym współczynnikiem sprawności 98,7% falowniki fotowoltaiczne REFUsol należą do najbardziej wydajnych na rynku. Nie tylko dlatego od wielu lat są na czele rankingu testów falowników niezależnego pisma Photon. Asortyment produktów obejmuje falowniki stringowego i centralne w zakresie mocy od 3,6 kW do 1,3 MW. Odpowiednio szeroki jest również obszar zastosowań – od domów jednorodzinnych po parki słoneczne o mocy liczonej w megawatach. Portfolio produktów uzupełniają odpowiednie akcesoria i inteligentne narzędzia. Przykładem jest portal internetowy REFUlog. Klienci mogą na nim odczytać wszystkie ważne parametry eksploatacyjne swoich instalacji słonecznych, przedstawić graficznie i przeanalizować.

Pobierz katalog produktów

Najważniejsze informacje o produktach

REFUsol 008K – 020K
  • Najwyższa sprawność
  • Brak konserwacji
  • Prosty montaż

REFUsol 333K
  • Współczynnik sprawności 98,4%
  • Zwarta konstrukcja
  • 100% odporności na warunki atmosferyczne
  • Waga tylko 850kg

REFUsol 023K-460V
  • Najwyższa sprawność
  • Idealny do zastosowań średniego napięcia
  • Brak konserwacji